Міжнародне співробітництво

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

ЛЕКЦІЇ

ПРОГРАМИ ОБМІНУ, ВОЛОНТЕРСТВА ТА НАВЧАННЯ

На початок анексії кількість зарубіжних організацій-партнерів доросло до 206. До початку окупації Криму в 2014 році діяло 87 проектів і грантів про міжнародне співробітництво з університетами Німеччини, Греції, Франції, Швейцарії, Великобританії, США, Норвегії, Фінляндії, Австрії, Білорусі, Росії . Серед них Салоникский і Афінський університети (Греція), Люблінський і Опольського університету (Польща), Вілламетскій університет (США), університети Ніцци і Перпиньяна (Франція), Генуезький і Римський університети (Італія), Університет міста Дуйсбург-Ессен і Рупрехт-Карл університет, Університет прикладних наук (Німеччина).

Щорічно більше 100 співробітників і студентів ТНУ проходили наукове стажування за кордоном. Приблизно стільки ж іноземних стажистів брав Таврійський університет. Із закордонними університетами відбувався обмін студентами, організовувалися спільні наукові конференції та семінари.

У відновленому університеті продовжують навчання іноземні студенти, які оцінили переваги і якість освіти у Таврійському національному університеті.

Є громадяни Росії, Білорусії, Казахстану, Туркменістану, Індії, Бангладеш, Азербайджану, Узбекистану, Ірану, Іраку, Туреччини, Лівії. З них близько 15 на основних факультетах і 50 на підготовчому відділенні.

ТНУ відновлює партнерські зв'язки з університетами Європи, щоб його випускники могли вчитися за програмами подвійного освіти і отримувати як української диплом, так і документ європейського зразка.

Таврійський національний університет ім. В. І Вернадського, підписав угоду про наукову співпрацю з Відкритим університетом зі Швейцарії. Угодою передбачається спільна робота двох університетів з впровадження програми подвійних дипломів, проведення наукових досліджень, обміну викладачами та студентами, а також освітніми програмами.

Студенти Таврійського національного університету ім. Вернадського мають можливість вивчати економіку і менеджмент в рамках трирічної міжнародної програми, на очних і заочних відділеннях в Україні та Польщі. Випускники університету отримають не тільки повноцінні українські дипломи, а й диплом польського вузу, акредитованого в ЄС.

Стратегічною метою ТНУ на найближчі 10 років є бажання побудувати нову інноваційну систему отримання вищої освіти, увійти до складу кращих закладів України та світу. Нова система буде ґрунтуватися на новому підході до викладання та отримання знань. Студенти, як в Європі будуть самі обирати кількість і необхідність основних дисциплін і додаткових спеціальних курсів, це поліпшить якість отриманих знань і збільшить варіативність освіти.

Головне завдання ТНУ ім. В. І Вернадського - дати своїм випускникам не тільки дипломи, а й знання і навички, як інструменти подальшого розвитку. Викладання буде вестися на чотирьох мовах: українською, російською, англійською, кримськотатарською. ТНУ - це ВНЗ, який зараз виховує майбутню політичну та інтелектуальну еліту Криму. Його нинішні студенти повернуться в український Крим, щоб внести свій внесок в розвиток регіону.

Молодь нашого університету прагне відвідувати Європу, вчитися в кращих університетах світу, для того, щоб отримавши світовий досвід і знання, повернутися додому і будувати Європу в Україні.

Для формування власної науково-дослідної бази ТНУ приймає участь в різних грантових програмах, співпрацює з міжнародними донорами.

Планується відкриття арт медіапростору «Оpen Area», де студенти братимуть участь у майстер класах, розвивати свої творчі здібності. Університет подав заявку на грант фінансування проекту «E-University», для створення єдиної інформаційної мережі, яка об'єднає студентів і викладачів ТНУ, а також ВНЗ партнерів, полегшить доступ до отримання знань та інформації. ТНУ приймає активну участь в освітніх програмах Європейського Союзу. Вже підписані угоди про спільну участь з декількома зарубіжними вузами в програмі Еразмус плюс. Також Таврійський університет приймає співпрацює з Британською радою, Американський посольством, Фондом Фулбрайта і Сороса в різних освітніх проектах. Зараз ведеться робота над програмою дистанційного навчання, яка забезпечить вільний доступ жителям окупованих територій, а також територій, на яких українська влада тимчасово не здійснює свої повноваження до якісної європейської освіти, шляхом впровадження в ТНУ ім.В. І. Вернадського сучасних навчальних on-line платформ.