рис

22 ТА 23 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ ВІДБУВСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СИМПОЗІУМ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ, ЗАЛУЧЕННЯМ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ: «ЗДОРОВ’Я І ДОВГОЛІТТЯ – ФУНДАМЕНТАЛЬНІ І КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, ВПРОВАДЖЕННЯ. КОМПЛЕМЕНТАРНІ МЕТОДИ ЯК ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ».

Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського на заході представляли Добровольська Наталія Анатоліївна, завідувачка кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я людини Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, як одна з голов організаційного комітету та Гарник Тетяна Петрівна, доктор медичних наук, професор кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я людини, президент ВГО «Асоціації фахівців з народної і нетрадиційної медицини України»; академік Академії наук вищої школи України, як співголова оргкомітету та координатор всього проекту.

Несподіваним, але незабутнім, став особистий візит до Києва на симпозіум 23 жовтня одного з доповідачів, шановного Майстра Сюй Мінтана, президента Асоціації Чжун Юань цигун, професора Пекінского інституту особливих здібностей людини при Академії Наук Китаю, консультанта Всесвітнього академічного товариства медичного цигун.

Загалом до уваги колег та учасників заходу свій багаторічний досвід та результати наукових досліджень представили доповідачі з України, Данії, Бельгії, Литви, Латвії, Німеччини, Китаю, Словенії, Туреччини.

Симпозіум проходив онлайн, відповідно до чинних правил проведення масових заходів, проте такий формат дав можливість об’єднати доповідачів та слухачів, викладачів та студентів з різних країн та куточків світу.