Випуск магістрів кафедри економіки, підприємництва та природокористування 2019 !!!

У Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського чудовий настрій! І це зрозуміло. Не кожен ВНЗ проводить урочистості у колонному залі  Київської міської державної адміністрації.

Традиційно, відкриваючи урочисту частину, усіх присутніх у залі привітав доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, ректор університету Володимир Павлович Казарін: «У цей непростий час уся надія України покладається на плечі молоді.У ваших руках не лише власна доля, а й доля всієї країни, саме вам змінювати її на краще.Бажаю, щоб в Українібув мир, а Вашізнання, кваліфікаціядопомагалидосягати вам бажаних вершин.Проте ми з вами не прощаємося, а радо чекаємо в гості». Володимир Павлович вручив дипломи з відзнакою найталановитішим випускникам нашого факультету.

Урочисту подію вручення дипломів продовжив Науково-навчальний інститут економіки, управління та природокористування. Вітаючи випускників, директор інституту Володимир Гнатович Горник зазначив: «Ми впевнені, що знання, отримані у стінах нашого Університету, стануть відправною платформою для вашого професійного вдосконалення і зростання.»

На адресу адміністрації та педагогічного колективу Університету від випускників пролунали теплі слова вдячності. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед молодими людьми завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання магістра Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.

Ось і завершився випуск магістрів ТНУ - 2019! Він був особливим, хвилюючим, водночас сповненим сліз і посмішок.

Ви так мріяли нарешті стати магістрами і сьогодні таки стали ними!

Нехай успішною буде ваша життєва дорога. Мрійте, сподівайтеся, досягайте! Та у вирі подій, викликів і досягнень обов’язково знаходьте час, щоб повернутися додому – до рідного ТНУ!