Університет

Таврійський національний університет імені В. І Вернадського – уповноважений державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації , який здійснює підготовку за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр» за всіма формами навчання денна, заочна (дистанційна).

Рік заснування – 1918

На базі університету створено освітні центри «Крим - Україна» та «Донбас - Україна», підготовче відділення для іноземних слухачів, успішно працюють програми стажування та обміну студентами з європейськими та американськими вишами. Започатковані програми подвійних дипломів з польським та швейцарським університетами. Університет пропонує своїм студентам навчання за новою, сучасною системою освіти, яка відповідає європейським і світовим стандартам. Університет надає можливості студентам приймати участь у цікавих міжнародних наукових і творчих проектах, постійному стажуванні у кращих вітчизняних и європейських вишах, у студентських стартапах, отриманні грантів і пошуках цікавої роботи вже на університетській лаві.

В ТНУ імені В. І. Вернадського вирує суспільне життя, студенти приймають активну участь у громадському самоврядуванні, у вирішенні важливих питань організації і адміністрування учбового процесу.

В університеті готують висококваліфікованих фахівців, здатних стати інтелектуальною, творчою і політичною елітою відродженої України.