ТРЕНІНГ «МІСЦЕВІ ІНІЦІАТИВИ, УЧАСТЬ МОЛОДІ У РОЗВИТКУ МІСТА»

На виконання розпорядження Київського міського голови від 01 вересня 2017 року № 664 «Про проведення у місті Києві Європейського тижня місцевої демократії» члени Ради молодих вчених Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, координуючи та залучивши студентів Університету приймали участь у трьохденному тренінгу «Місцеві ініціативи, участь молоді у розвитку міста».

Тренінг присвячений правовим, економічним та технологічним аспектам реалізації місцевих ініціатив молоддю. Організатор Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Тренінг викликав масу задоволення, як у студентів університету, так і у викладачів.