Навчання завдяки грантовій програмі «Erasmus+» у Польщі

Студенти Таврійського Національного університету імені В.І. Вернадського отримали європейський досвід навчання завдяки грантовій програмі «Erasmus+» у Польщі (а також Словаччині). Загальна група студентів у кількості 30 осіб отримала змогу потрапити на двотижневу науково-освітню практику та поглибити свої знання в галузі астрономії та авіації, мехатроніці та інформатиці. Програма викликала ажіотаж серед молоді та велику кількість охочих долучитися, адже студенти стануть свідками реальної освітньо-наукової інтеграції з ЄС, заведуть нових друзів та цікаві знайомства, поринуть у захопливі пригоди, а цьогоріч ще й стануть випускниками академії Астрономії та Авіації ТНУ імені В.І. Вернадського!

Програма для учасників проекту насичена та зорієнтована на активну сучасну молодь:

– Навчальна поїздка до Кракова (відвідування Інституту ядерної фізики ім. Генрі Неводнічанськего та Польської академії наук);
– Навчальна поїздка на велику петлю в Бещадах;

– Відвідування греблі Соліна і вихід на Ветлінську полонину;

– Відвідуванням найвищого в Бещадах гірського укриття (“Хатка Пухатка”);
– Виїзд в Скальнате Плесо до обсерваторії (Словаччина);
– День польотів на території осередка, заняття на авіасимуляторах;
– Навчальна поїздка в Долину авіації в м. Жешув;
– Практичні заняття та ознайомчі польоти на легких літаках;
– Уроки з історії космічних польотів;
– Майстер-класи з астрофотографії;
– Практична демонстрація: спостереження за допомогою телескопа, метою є навчитися використовувати цей інструмент і спробувати спостерігати і отримувати з нього наукові результати;
– Лекція запрошеного співробітника польського космічного агентства;
– Зустріч з представником Інституту ядерної фізики;
– Спортивні заняття, польоти на пароплані та культурний відпочинок!

Виражаємо подяку “Erasmus+” та країні-побратиму Польщі за реалізацію грандіозного проекту та ще й на повністю безоплатній основі!